NotaBene to 14-osobowa grupa wokalna, śpiewająca a capella. Utworzony przez grono muzykujących przyjaciół zespół powstał w 2005 roku na okoliczność jednego koncertu, a od roku 2008 działa regularnie pod kierownictwem artystycznym chórmistrza i aranżera Andrzeja Borzyma. Grupę tworzą młodzi, twórczy ludzie, których połączyła radość wspólnego śpiewania. Swoimi występami udowadniają, że głos ludzki to najwspanialszy instrument, z którego można wydobyć zaskakująco szeroką paletę barw.

Zespół ma na swoim koncie ponad 100 koncertów w Polsce i poza jej granicami. Między innymi w lutym 2009 roku, zaproszony przez Ambasadę RP w Rydze, wystąpił z entuzjastycznie przyjętym koncertem w auli Uniwersytetu Łotewskiego. Wszędzie, gdzie się pojawia, budzi sympatię i spotyka się z niezwykle ciepłym przyjęciem publiczności. NotaBene współpracuje z warszawskimi zespołami i chórami.

W swoim repertuarze grupa sięga m.in. po najpopularniejsze utwory legendarnych twórców polskiej piosenki lat powojennych. Ma na koncie również liczne aranżacje zagranicznych standardów jazzowych, filmowych i musicalowych. Znane wszystkim utwory zyskują dzięki nim nowe oblicze i brzmienie, często bardzo oryginalne i porywające. Autorem większości z nich jest Andrzej Borzym.