Drodzy NotaBenowi Sympatycy i Przyjaciele!

Wielu z Was czekało na ten moment, pytaliście nas o niego wielokrotnie…
i oto jest!

okładka2

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu udało nam się dotychczas wydać dwie znakomicie przyjęte płyty – „Czarno na białym” oraz „Gdyby tygrysy jadły irysy”. Ta druga, z repertuarem dziecięcym, znalazła szczególne uznanie u naszych drogich słuchaczy; wciąż kontaktują się z nami melomani z różnych miejsc Polski, przekazując miłe słowa oraz prosząc o wysłanie kolejnych egzemplarzy „Tygrysów” (co oczywiście z radością czynimy :) Przekonaliśmy się także, jak wielkie jest zapotrzebowanie na dobrą i wartościową muzykę dla dzieci.

Chcielibyśmy na nie odpowiedzieć drugim albumem z piosenkami dla dzieci. „Pióra czy kolce?” – to piętnaście nowych, wspaniałych piosenek dla najmłodszych słuchaczy stworzonych przez znakomitych poetów i kompozytorów. Wśród autorów tekstów znaleźli się m.in. Wanda Chotomska, Ewa Szelburg-Zarembina, Maria Terlikowska, Joanna Kulmowa, Danuta Wawiłow czy Ancja Łabuszewska. Twórcy muzyki to m.in. Adam Markiewicz, Jerzy Wasowski, Augustyn Bloch czy Andrzej Borzym, który jest ponadto autorem wszystkich aranżacji a cappella, napisanych specjalnie dla naszej grupy wokalnej.

Z radością informujemy, że w nasz fonograficzny projekt włączyły się wybitne osobowości polskiej sceny artystycznej: Artur Andrus , którego wierszowane, błyskotliwe teksty ubarwiają warstwę muzyczną, oraz mistrz słowa mówionego, którego nikomu przedstawiać nie trzeba – Piotr Fronczewski . Piękna szata graficzna płyty to dzieło ilustratorki Aleksandry Krzanowskiej .

okładka2

Z nadzieją rozpoczynamy kolejną akcję zbierania funduszy potrzebnych na wydanie płyty „Pióra czy kolce?” , licząc ogromnie na Waszą pomoc. Płyta będzie gotowa przed Dniem Dziecka 2018, stanie się zatem miłym prezentem na tę okoliczność. Prosimy o wpłaty do 31 maja br. :)

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ NA KONTO STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO NOTABENE – JAK ZOSTAĆ MECENASEM KULTURY?

Aby przekazać darowiznę, tym samym wspomóc nas w realizacji naszych muzycznych pomysłów, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego NotaBene: 41 2030 0045 1110 0000 0267 3560 wraz z dopiskiem: darowizna na cele statutowe stowarzyszenia .

Adres Stowarzyszenia:
Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne NotaBene
ul. Poprawna 141 C
03-984 Warszawa

Każda wpłata zostanie nagrodzona przesłaniem nowo wydanej płyty. Prosimy zatem uprzejmie o wysłanie e-maila na adres notabene.art.pl@gmail.com, potwierdzającego wpłatę z aktualnym adresem wysyłki – pozwoli to nam na szybkie dostarczenie płyt do wszystkich darczyńców bezpośrednio po ukazaniu się albumu.

Ogromnie dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc.

Pozdrawiamy serdecznie!

Grupa wokalna NotaBene

www.notabene.art.pl